Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os via mail eller telefon.

Medarbejdere

Torben Skærlund

Entreprenørkørsel/partner

ts@palle-staal.dk

Ole Hinze

Entreprenørkørsel

ole@palle-staal.dk

Lars Thage

Maskintransport/partner

lt@palle-staal.dk

Klaus Sørensen

Kran og maskintransport

klaus@palle-staal.dk

Palle Staal

Direktør/partner

palle@palle-staal.dk

Lars Nielsen

Miljø og jordprøver/partner

lars@palle-staal.dk

Luise Ørum

Bogholderi

luise@palle-staal.dk

Kirsten Lønborg

Bogholderi

kirsten@palle-staal.dk

Vi benytter cookies på siden. Udelukkende for at forbedre din oplevelse. mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk